Anglický Buldog

Chovná stanica Schúbertov Park PM a naše partnerské chovné stanice sa zaoberáme chovom anglických buldogov v najlepšom zdraví a kondícii.

Naše steniatka pravidelne odoberajú zahraničníklienti  a rodiny z celej Európy.

 

 

 

O Nás

Chovná stanica Schúbertov park PM

Schúbertov Park PM od roku 2007

V našej chovnej stanici založenej v roku 2007 spolu s našimi partnerskými chovnými stanicami sme odchovali veľa šteniatok, ktoré rozdávajú lásku a rodinnú pohodu v mnohých rodinách po celej Európe. Vybrané šteniatka obstáli na prestížnych výstavách celého sveta.

Prioritou pre náš chov je chovať zdravé, šťastné a pekné šteniatka.

Kráľovský chov Anglického buldoga

Náš chov a chov našich partnerských chovných staníc patrí medzi najlepšie chovy v Európe. Spokojnosť našich klientov a rodín prakticky z celej Európy a Sveta, ktoré si od nás zobrali šteniatka sú našou najlepšou referenciou. V chove anglických buldogov pre nás prioritou prioritne chovať zdravé a pekné šteniatka.
Naše šteniatka sú pod veterinárnym dohľadom.

 

Čím sa zaoberáme

Naše služby

Chov Anglického Buldoga

Vysokokvalitný chov Anglického Buldoga na Slovensku v mestečku Želiezovce. Dlhoročné skúsenosti s chovom tohto plemena a zahraniční klienti sú našou najlepšou referenciou. Pre každé jedno šteniatko chceme najlepší domov a rodinu.

u nás si šteniatko môžete rezervovať vopred

Naša chovná stanica vám v spolupráci s partnerskými chovnými stanicami zabezpečí a dodá šteniatko podľa vašich predstáv a požiadaviek. Vieme zabezpečiť šteniatka aj iných rás psov. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Dopravíme šteniatka k vám domov

Akékoľvek šteniatko alebo psa vám pohodlne doručíme priamo domov prakticky po celej Európe. Pre dostupnosť našej služby – preprava šteniatok nás kontaktujte. Všetky šteniatka majú pas, potrebné očkovania aj čip. 

ponúkame top psy na krytie

Naša chovná stanica zabezpečí kvalitné TOP psy na krytie podľa požiadaviek alebo podľa dostupnosti našich partnerských chovných staníc. Výber psov nájdete na našej webovej stránke.

Náš cieľ

Naša vízia

Odchovať kvalitné a zdravé šteniatke pre našich klientov a ich milujúce rodiny, kde bude o naše šteniatka dobre postarané. Či sa už jedná o domácich miláčikov alebo štenietka na chov a výstavy po celom svete. 

Chovná stanica Schúbertov park PM  

Naša sučka ROXANA SRDCE HANÉ

Meno: Roxana Srdce hané

Plemeno: Anglický Bulldog
Dátum narodenia:  08.03.2019
Farba: Červeno biela
Majiteľ: Schúbertov Park PM
Chovateľ: Michal Plešinský

Šteniatka na predaj

už čoskoro
KRYTIE 

Psy na krytie

už čoskoro 

už čoskoro

Plemeno: English Bulldog              
Dátum narodenia: 
Farba: 
Majiteľ:
Chovateľ:

Šampióni

Šteniatka z našej chovnej stanice ako aj z našich partnerských chovných staníc, pravidlene získavajú ocenenia na výstavách po celej Európe ako aj vo svete. Ďakujeme všetkým naši partnerom a klientom, ktorí sa s láskou a pokorou starajú o šteniatka. ĎAKUJEME. 

Najbližšie výstavy

19. Novemebr 2019

CAC Special Show, Penzión Fit Budča, Bulldog a Mops Klub SR

Email

Pošlite nám email

Telefón a email

+421 905 69 00 68
info@englishbulldog.sk

Dostupnosť

Po – Pia: od 9 – 17.00 hod

Adresa

Sládkovičova 275/2
Želiezovce 937 01, Slovensko